www.izolfa.com.ua
Монтаж гідроізоляції покрівлі: вибираємо сучасні технології

Завершальним етапом будівництва є монтаж гідроізоляції покрівлі, простіше кажучи - перекриття даху. Важливість цього процесу, як і вибору матеріалу для покрівлі, важко переоцінити.

Від якісної гідроізоляції залежить захист усього будинку від атмосферних опадів, вогкості, холоду. Бар'єром для проникнення вологи у споруду служить не тільки матеріал, що використовується, а й техніка його нанесення на поверхню даху. Проведенням таких робіт досконало володіють фахівці компанії «Ізолфа Трейд». Вони покривають різні споруди гідроізоляційним шаром швидко і якісно. Не хочете вірити на слово? Перевірте роботу самі! Але для цього необхідно замовити послугу у компанії «Ізолфа Трейд».

ПВХ мембрани FATRAFOL - нові технології гідроізоляції дахів

Про надійність робіт з гідроізоляції дахів свідчить якість матеріалу. Що можна сказати про рулонні мембрани FATRAFOL? Полівінілхлоридний матеріал міцний, еластичний, жорсткий завдяки наявності армуючої сітці на основі поліестру. Такий захист прослужить не менше 25 років, а це дуже вигідно і доцільно з економічної точки зору.

Шар мембран не пропускає опади, витримує морози до -20 С, спеку до +40 º, що ідеально підходить для використання в кліматичних умовах України. До того ж роботи з нанесення покриття на поверхні дахів фахівці проводять в найкоротші терміни. Шви надійно зварюють гарячим повітрям. Покривають сучасною гідроізоляцією FATRAFOL як старі будівлі, так і нові споруди.

Сучасні рулонні мембрани рекомендується використовувати для гідроізоляції плоских дахів багатоповерхових будинків. Бітумні покриття, які використовувалися до сьогоднішнього дня, не служать довго, потребують частої заміни, причому турбота про ремонт дахів давно лягла на плечі мешканців проблемного будинку. Мешканцям потрібно зробити вибір на користь сучасного довговічного матеріалу, тим більше, що вартість захисних мембран FATRAFOL цілком доступна.

Порятунок потопаючого - справа рук самого потопаючого, чи не так? Компанія «Ізолфа Трейд» надає рятувальний круг у вигляді високоякісного гідроізоляційного матеріалу чеського виробника. А фахівці компанії надійно покриють дах будь-якої конструкції.

Не варто наносити на дах, що протікає, черговий шар руберойду. Європейці давно користуються сучасними гідроізоляційним матералом. Купіть ПВХ мембрани FATRAFOL і замовте монтаж гідроізоляції покрівлі у справжніх майстрів своєї справи!

Дізнатися про послугу більш докладно можна на сайті компанії, а також за контактними телефонами!

пвх мембрана Фатра

ТзОВ «Ізолфа Трейд»
43026 Україна, м. Луцьк, вул. Єршова, 11,
офіси 61-64

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:
Тел./факс +38 0332 78 49 54
моб. +38 066 083 08 48
моб. +38 050 378 36 30
E-mail: izolfa.rk@gmail.com