www.izolfa.com.ua
Гідроізоляційна мембрана для фундаменту: вибираємо оптимальний варіант

Гідроізоляційна мембрана для фундаменту є основним матеріалом для проведення робіт, спрямованих на захист будівлі від підвищеної вологості, ґрунтових вод і радону, який знаходиться в підземних водах.

Якщо вам потрібно захистити фундамент адміністративного або громадського будинку, сільськогосподарського або промислового об'єкта, спортивної споруди, скористайтеся послугами компанії «Ізолфа Трейд». Фахівці цієї компанії укладуть вам матеріал FATRAFOL 803.

За допомогою такої мембрани можна ізолювати водозбірники, штучні водойми, резервуари та підземні ємності. Гідроізоляція FATRAFOL 803 захищає від вологи, а також біологічних і хімічних сполук склади з промисловою продукцією.

Укладають мембрани навіть при мінусовій температурі - від -5 ° С. Листи мембран з'єднуються спеціальном гарячим зварюванням. Система мембран витримує температурний режим від -20º С до + 40º С, так що для території України це ідеальний варіант гідроізоляційного покриття.

Гідроізоляційна мембрана для фундаменту має такі переваги:

● висока міцність матеріалу для гідроізоляції;
● стійкість до впливу підземних вод та агресивних середовищ;
● надійні з'єднання при зварюванні мембран;
● розтягуваність, пружність, гнучкість матеріалу;
● стійкість мембрани до механічного впливу, навантаженні при осаді будівель;
● стійкість мембрани до перфорації;
● стійкість до проростання корінням рослин;
● тривалий термін служби гідроізоляційного матеріалу;
● екологічна та гігієнічна безпека.

Гідроізоляція для резервуарів з нафтопродуктами

Власникам резервуарів та ємностей для зберігання нафтопродуктів варто звернути увагу на ізоляційний матеріал 813/V (VS). У конструкціях, захищених такою системою, можна безпечно зберігати дизельне паливо і мінеральне моторне масло. Щоб ізолювати фундамент і стіни від води, що просочується, будівельні споруди покривають мембраною FATRAFOL 813.

Резервуари, де тимчасово зберігаються нафтопродукти, покривають гідроізоляційним матеріалом EKOPLAST 806. Така ізоляція використовується тільки як захист від проникнення нафтопродуктів в грунт, а потім в підземні води.

Захист від вологості і радону

Будівельні споруди від зайвої вологості захищають за допомогою матеріалу STAFOL 914. Ці мембрани використовують для захисту стін із зовнішньої та внутрішньої сторони, причому бар'єр від грунтових вод з неорганічними кислотами, лугами та їх солями застосовують як в нових, так і в старих будівлях.

Який саме матеріал потрібно вибрати в кожному конкретному випадку, потрібно уточнити у фахівців компанії «Ізолфа Трейд». Телефонуйте, вам завжди допоможуть.

Fatrafol 803

ТзОВ «Ізолфа Трейд»
43026 Україна, м. Луцьк, вул. Єршова, 11,
офіси 61-64

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:
Тел./факс +38 0332 78 49 54
моб. +38 066 083 08 48
моб. +38 050 378 36 30
E-mail: izolfa.rk@gmail.com