www.izolfa.com.ua
Матеріал для гідроізоляції: порівняльна характеристика нових та старих технологій

Матеріал для гідроізоляції - FATRAFOL, який на ринок України поставляє компанія «Ізолфа Трейд», стали вдосконалювати недавно - всього 15-20 років тому. До цього гідроізоляцію виконували руберойдом, наклеєним на розплавлений бітум. Давайте порівняємо ці два матеріали, щоб в черговий раз переконатися в перевазі нових технологій перед давно застарілими матеріалами.

Перш за все варто порівняти експлуатаційні якості. ПВХ мембрани служать 30-50 років, причому на перші 12 років експлуатації компанія-виробник дає гарантію. Бітумні матеріали служать всього лише 10 років, після чого вони приходять в непридатність. Їх потрібно стелити наново, знов вкладаючи чималі кошти. Поки гідроізоляція з ПВХ прослужить кілька десятиліть, бітумне покриття потрібно буде поміняти кілька разів!

Якщо ПВХ ізоляція «дихає», тобто пропускає пар, то під бітумним покриттям скупчується конденсат. Він пропускає вологу, яка при замерзанні взимку утворює мікротріщини, що прискорюють процес руйнування покриття.

Матеріали для гідроізоляції FATRAFOL не зазнають негативних погодних умов і механічних впливів, чого не скажеш про бітумне покриття, яке здатне зруйнувати навіть проростаюче коріння дерева! ПВХ мембрани можна монтувати в будь-який час року, за будь-яких погодних умов. Покривати дахи руберойдом не можна в дощову або морозну погоду.

Якщо порівнювати рулони обох покрівельних матеріалів, то ПВХ мембрани мають велику площу, а в процесі укладки поверхні потрібно накладати один на одний всього лише на 5-10%, тоді як рулони руберойду потрібно накласти в два шари. Якість і міцність з'єднувального шва між мембранами можна перевірити, а от щоб дізнатися, чи не протікає бітумне покриття, доводиться чекати дощу або танення снігу на даху.

Фахівці нашої компанії в кількості 3-х осіб впораються з покриттям з ПВХ за 6 годин, а покрити таку ж площу бітумним матеріалом потрібно удвічі більше часу. Для розплавлення смоли під руберойд використовується газове обладнання, тоді як ПВХ-ізоляцію з’єднують гарячим повітрям без застосування відкритого вогню.

Вартість ізоляції одного квадратного метра поверхні ПВХ мембранами і бітумним покриттям практично однакова. Але якість і тривалість служби обох матеріалів не можна навіть порівнювати!

Впровадження нових ефективних технологій значно спрощує наше життя. Якщо на ринку з'явився сучасний матеріал для гідроізоляції, хіба є сенс користуватися старими методами?

Робіть впевнені кроки назустріч технічному прогресу - використовуйте гідроізоляцію FATRAFOL від компанії «Ізолфа Трейд»!

Хочете замовити послуги з гідроізоляції? Отримайте якісну консультацію в компанії «Ізолфа Трейд»! Вам завжди будуть раді допомогти!

ПВХ мембрана Fatrafol

ТзОВ «Ізолфа Трейд»
43026 Україна, м. Луцьк, вул. Єршова, 11,
офіси 61-64

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:
Тел./факс +38 0332 78 49 54
моб. +38 066 083 08 48
моб. +38 050 378 36 30
E-mail: izolfa.rk@gmail.com