www.izolfa.com.ua
Переваги використання ПВХ мембрани FATRAFOL на плоских покрівлях
За результатами досліджень компанії «Ізолфа Трейд» в останні кілька років в Україні зростає частка мембранної покрівлі з використанням ПВХ мембран FATRAFOL (чеського виробника FATRA A.S.), що означає, що її властивості високо оцінили покупці і клієнти будівельних компаній, а також будівельники, які використовують ПВХ мембрани для ремонтних робіт.
 
Пропонуємо розглянути докладніше, чому покрівля з ПВХ мембрани чеського виробника має такий великий успіх і популярність, перевершуючи своїх конкурентів.
 
По-перше це довговічність, якою відрізняється мембранна покрівля з ПВХ мембран FATRAFOL. Якщо дотримуватися технології монтажу (всі фахівці компанії «Ізолфа Трейд» мають відповідну кваліфікацію і великий досвід - понад 10 років) то ПВХ мембрана FATRAFOL може прослужити до п’ятдесяти років. Щоб покриття було міцним, мембрану армують поліефірної сіткою, а для еластичності завод виробник компанія FATRA A.S. додає до її складу до сорока відсотків якісних пластифікаторів. Мембранна покрівля за рахунок своєї будови сприяє прояву таких властивостей покрівлі, як стійкість і стабільність, а значить - довговічність.
За рахунок еластичності, що надають мембрані пластифікатори, міцність покрівлі збільшується в рази, а також вона стає температуростійкою і непідвладною деформаціям.
 
По-друге це різноманітні розміри і види ПВХ мембран FATRAFOL. Чеський виробник FATRA A.S. пропонує покупцям безліч видів і форм покрівельних ПВХ мембран на будь-який смак. Дані показники є величезним плюсом, так як, підібравши потрібний розмір, не потрібно буде виміряти сантиметри, щоб відрізати непотрібний шматок покрівлі. Довжина сучасного мембранного покриття може досягати сорока метрів, а завширшки - чотирьох.
Ця переважна властивість ПВХ мембран FATRAFOL значно полегшує ремонт і будівництво, так як кількість швів зводиться до мінімуму, а до того ж покриття FATRAFOL є і довговічним, і гідроізоляційним.
 
По третє це високі експлуатаційні показники. Мембранна покрівля FATRAFOL практично не горить, тобто є вогнестійкою, морозостійкою, так як не змінює своїх властивостей у великому діапазоні температур. Поверхня ПВХ мембран FATRAFOL непідвладна згубному впливу сонця, що є великим плюсом.
До безперечних плюсів мембран компанії FATRA також можна віднести нескладний процес кріплення мембранної покрівлі та її облаштування. Якщо вирішено, що в реалізації проекту буде використана мембранна покрівля FATRAFOL, то вона може бути найрізноманітніша.
Щоб з’єднати кілька листів ПВХ мембран FATRAFOL, використовують таке обладнання, яке дозволяє зварити ці пласти в один за допомогою гарячого потоку повітря.
Приємним бонусом є різноманітність ПВХ мембран FATRAFOL в колірній палітрі, яка включає в себе дев’ять різних відтінків.
 
мембрана Fatra
ТзОВ «Ізолфа Трейд»
43026 Україна, м. Луцьк, вул. Єршова, 11,
офіси 61-64

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:
Тел./факс +38 0332 78 49 54
моб. +38 066 083 08 48
моб. +38 050 378 36 30
E-mail: izolfa.rk@gmail.com