www.izolfa.com.ua
Додаткові гідроізоляційні матеріали для ПВХ мембран

Використання додаткових ізоляційних матеріалів під час монтажу ПВХ мембран Fatrafol надзвичайно важливе для правильного застосування і безвідмовної експлуатації ізоляційних систем. При ізоляції від вологи, води і радону їх застосування є гарантією забезпечення абсолютної газонепроникністю ізоляційної «сорочки» у всіх її деталях.

пвх елементи

Додаткові ізоляційні елемени включають у себе пресовані фасонні вироби із мембрани Fatrafol 804 для обробки просторових деталей (конус, гофри, кут), плоскі вирізи з мембрани (латки, підсилювальні накладки) й рідкі ущільнювальні матеріали з високим зчепленням з ПВХ мембраною, анкерні кріпильні елементи, а також сепараційні й захисні матеріали. У число даних матеріалів входять також геотекстиль, профільовані плівки, що використовуються в якості захисного сепараційного й дренажного або вентиляційного шару для відведення вологості або радону.

пвх жесть

Види застосування:

- обробка кутів;

- обробка ліній перетину;

- перекриття пошкоджених місць чи анкерних елементів, які наскрізь проходять через ізоляцію чи у місцях накладення мембран;

- виготовлення фасонних частин для круглих отворів в ізоляційній «сорочці»;

- запобігання склеювання ізоляційних мембран з ПВХ;

- для розведення заливної мастики чи для «холодного зварювання» ПВХ мембран Fatrafol.

елементи кріплення пвх мембран

Інформацію про рекомендованих до застосування додаткових матеріалів можна отримати у спеціалістів групи компаній "Ізолфа"

ТзОВ «Ізолфа Трейд»
43026 Україна, м. Луцьк, вул. Єршова, 11,
офіси 61-64

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:
Тел./факс +38 0332 78 49 54
моб. +38 066 083 08 48
моб. +38 050 378 36 30
E-mail: izolfa.rk@gmail.com