www.izolfa.com.ua
АТ «Фатра» м. Напайєдла (Чехія) є одним з найбільших в Європі виробником покрівельних та гідроізоляційних матеріалів. Асортимент продукції, що випускається дуже широкий: починаючи від рулонних ПВХ покрівельних матеріалів, ізоляційних матеріалів для захисту споруд від ґрунтової вологи та ґрунтових вод, агресивних рідин та радона, до матеріалів для гідроізоляції басейнів та ставків. Серед такої різноманітної продукції основними напрямками діяльності АТ «Фатра» є виробництво покрівельних матеріалів та матеріалів для гідроізоляції нижніх частин будинків та споруд. Система керування якістю при розробці і виробництві матеріалів на підприємстві «Фатра» сертифікована по стандарту EN ICO 9001.

FATRAFOL - B
Плівки для спеціального використання
Спеціальна гідроізоляція для плавальних басейнів, декоративних ставків, малих озер й ізоляція, що підходить для контакту з питною водою.

ПЛІВКИ:    FATRAFOL 790

ВИКОРИСТАННЯ:

Дані плівки використовуються, насамперед, для специфічного створення гідроізоляції як систем басейнів та малих озер всіх форм, призначених для активного відпочинку, так й ізоляції, до якої пред'являються найвищі гігієнічні вимоги при контакті з питною водою.
Басейнові плівки призначені для верхнього видимого шару приватних та громадських басейнів. Плівка має винятково високі експлуатаційні властивості, приємна на дотик й служить як перешкода втратам води при просочуванні й для поліпшення естетичного зовнішнього вигляду басейнів. Озерна плівка використовується для покриття дна декоративних озер, призначених для вирощування водяних рослин, де вона також перешкоджає втратам води в результаті просочування.
Інший тип плівки FATRAFOL Р 917 задовольняє вимогам щодо матеріалів, що входять у контакт із питною водою, її застосування затверджене рішенням головного гігієніста Чеської Республіки.


ПЕРЕВАГИ:

дуже стійка до води різної жорсткості й агресивності
швидка й безпроблемна обробка всіх деталей
стійкість до механічного пошкодження
висока еластичність й піддатливість
відмінна зварюваність
довгострокове безвідмовне функціонування ізоляції
пристосованість до розчленованості основи
гігієнічна та екологічна нешкідливість
ТзОВ «Ізолфа Трейд»
43026 Україна, м. Луцьк, вул. Єршова, 11,
офіси 61-64

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:
Тел./факс +38 0332 78 49 54
моб. +38 066 083 08 48
моб. +38 050 378 36 30
E-mail: izolfa.rk@gmail.com