www.izolfa.com.ua
АТ «Фатра» м. Напайєдла (Чехія) є одним з найбільших в Європі виробником покрівельних та гідроізоляційних матеріалів. Асортимент продукції, що випускається дуже широкий: починаючи від рулонних ПВХ покрівельних матеріалів, ізоляційних матеріалів для захисту споруд від ґрунтової вологи та ґрунтових вод, агресивних рідин та радона, до матеріалів для гідроізоляції басейнів та ставків. Серед такої різноманітної продукції основними напрямками діяльності АТ «Фатра» є виробництво покрівельних матеріалів та матеріалів для гідроізоляції нижніх частин будинків та споруд. Система керування якістю при розробці і виробництві матеріалів на підприємстві «Фатра» сертифікована по стандарту EN ICO 9001.

FATRAFOL - S
Покрвельна гідроізоляційна система
Надійна гідроізоляція покрівель проти дощової води, снігу й вологості для плоских і похилих дахів

ПЛІВКИ:    FATRAFOL 804

ВИКОРИСТАННЯ:

Покрівельна гідроізоляційна система FATRAFOL - S призначена для створення мембранних покрівель всіх типів будинків із плоскими й похилими дахами при будівництві житлових, громадських, адміністративних, промислових, сільськогосподарських, спортивних й інших будинків. Рекомендується для всіх конструктивних рішень, тобто для дахів з одинарним і подвійним покриттям, вентильованих і не вентильованих, з теплоізоляційним шаром під і над покрівлею, скатних і не скатних, призначених для ходіння й проїзду транспорту, із шаром сипучого кам'яного матеріалу або ґрунту, із садовою обробкою, зі зрошенням і т.п.
Покрівельний матеріал системи FATRAFOL - S, залежно від типу плівки, може укладатися на всі звичайні основи як на новобудовах, так і при ремонтах, реконструкціях і модернізаціях раніше зведених об'єктів.
Покрівельна гідроізоляційна система FATRAFOL - S не потребує догляду й характеризується тривалим терміном служби.


ПЕРЕВАГИ:

виняткова стійкість до атмосферних впливів
структурна міцність і стійкість до механічного навантаження
хімічна стійкість щодо агресивного впливу атмосфери
висока проникність водяного пару
стійкість до проростання коренів рослин
виняткова зварюваність плівки
мінімальне навантаження несучої конструкції покрівлі
мінімальне пожежне навантаження на об'єкт
гігієнічна екологічна нешкідливість
ТзОВ «Ізолфа Трейд»
43026 Україна, м. Луцьк, вул. Єршова, 11,
офіси 61-64

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:
Тел./факс +38 0332 78 49 54
моб. +38 066 083 08 48
моб. +38 050 378 36 30
E-mail: izolfa.rk@gmail.com