www.izolfa.com.ua
ПВХ мембрана FATRAFOL 807

FATRAFOL 807 - покрівельна гідроізоляційна мембрана із ПВХ-П, з нетканою текстильною підкладкою з нижньої сторони матеріалу, виготовлена прокаткою і дублюванням.

ПВХ мембрана FATRAFOL 807 використовується для ремонту асфальтових покриттів, способом приклеювання до основи асфальтом або поліуретановими клеями. Застосування цього виду матеріалу є особливо вигідним у тому випадку, коли склад покрівлі не дає можливості механічно закріпити плівку. Завдяки підкладці з нетканого текстильного матеріалу з нижньої сторони ПВХ мембрани, матеріал можна укладати безпосередньо на наявні бітумні або толеві основи, а також на теплоізоляцію з полістирольного пінопласту без подальших розділових і захисних шарів.

ПВХ мембрана FATRAFOL 807 використовується відповідно до діючих конструкторських і технологічних інструкцій виробника. Мембрани з'єднуються між собою зварюванням гарячим повітрям, нагрівальним клином або склеюванням тетрагідрофураном. Щільність з'єднань забезпечується використанням заливного матеріалу. Роботи з укладання та з'єднання ПВХ мембрани можна проводити при температурі від -5°С. Прикріплюють ПВХ мембрану до розплавленого асфальту або іншим способом, наприклад, за допомогою спеціальних анкерних елементів. Спосіб закріплення в кожному конкретному випадку має бути передбачений таким чином, щоб ПВХ мембрана була захищена від деформацій та усмоктування повітря.

Fatrafol 807

ТзОВ «Ізолфа Трейд»
43026 Україна, м. Луцьк, вул. Єршова, 11,
офіси 61-64

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:
Тел./факс +38 0332 78 49 54
моб. +38 066 083 08 48
моб. +38 050 378 36 30
E-mail: izolfa.rk@gmail.com