www.izolfa.com.ua
ПВХ мембрана для гідроізоляції FATRAFOL 790

FATRAFOL 790 - гідроізоляційна мембрана для басейнів, виготовлена дублюванням трьох тонких катаних плівок з високостійкою поліефірною сіткою.

ПВХ мембрана FATRAFOL 790 призначена для покриття зовнішнього видимого шару приватних і громадських басейнів, відкритих і закритих, різних розмірів і форм. Властивості самого матеріалу та кінцева обробка поверхні ПВХ мембрани забезпечують дуже високу стійкість до води різної жорсткості та агресивних й хімічних засобів, що використовуються для їхньої підготовки. ПВХ мембрана має прекрасну стійкість до прямого впливу атмосферних умов, дії ультрафіолетових променів та різких коливань температури. Такі якості роблять ПВХ мембрану необхідним елементом при облаштуванні відкритих басейнів. Для обробки допоміжних деталей використовується ПВХ мембрана під маркуванням FATRAFOL 790/Н й смуга для розмежування плавальних доріжок під маркуванням FATRAFOL 790/Р.


ПВХ мембрана FATRAFOL 790 з’єднується за допомогою спеціальних пристроїв для зварювання гарячим повітрям. ПВХ мембрана добре зварюється навіть після тривалого строку її застосування, що дає можливість без проблем здійснювати додаткові доробки й обробляти нові отвори. ПВХ мембрану можна укладати на старі й нові конструкції основи басейнів, якими є бетон, цегельна кладка, сталеві плити, деревина, шаруваті матеріали. Укладання, з’єднання країв ПВХ мембрани, вибір захисних шарів залежать від характеру споруди та здійснюються відповідно до принципів технологічних інструкцій по монтажу виробника.

ТзОВ «Ізолфа Трейд»
43026 Україна, м. Луцьк, вул. Єршова, 11,
офіси 61-64

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:
Тел./факс +38 0332 78 49 54
моб. +38 066 083 08 48
моб. +38 050 378 36 30
E-mail: izolfa.rk@gmail.com