Про нас

Гідроізоляційна ПВХ мембрана для покрівлі, грунтові гідроізоляційні ПВХ мембрани, мембрана ПВХ для гідроізоляції фундаментів та нижніх споруд — далеко не повний список продукції, яку представляє на українському ринку група компаній «Ізолфа».

Під брендом «Ізолфа» працює успішна спеціалізована будівельна компанія — ТзОВ «Ізолфа Трейд», яка здійснює свою діяльність на ринку України з 2002 року.

ТзОВ «Ізолфа Трейд» є офіційним імпортером та дилером покрівельних та грунтових гідроізоляційних ПВХ мембран FATRAFOL ­ одного з найбільших європейських виробників ­ чеського заводу FATRA AS. Високоякісна продукція цього підприємства вже багато років успішно застосовується в Україні.

Своїм клієнтам компанія пропонує:

  • вигідні ціни на гідроізоляцію FATRAFOL;
  • наявність всього асортименту продукції на складі;
  • оперативність доставки матеріалу;
  • професійні консультації щодо вибору гідроізоляційних мембран;
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування ПВХ мембран FATRAFOL;
  • програму лояльності для постійних клієнтів.

Монтаж гідроізоляційних мембран

Також ТзОВ «Ізолфа Трейд» надає послуги з монтажу гідроізоляційних систем FATRAFOL. Фахівці монтажних бригад компанії «Ізолфа Трейд» мають відповідний кваліфікаційний рівень, про що свідчать сертифікати виробника гідроізоляційних систем. Висококваліфікований персонал за допомогою сучасного обладнання робить монтаж гідроізоляції покрівлі будь­якої складності або фундаментів різних конструкцій в найкоротші терміни.

ТзОВ «Ізолфа Трейд» пропонує будівельним організаціям, архітектурним бюро та інвесторам послуги з впровадження мембранних технологій при будівництві нових споруд та реставрації старих конструкцій.

На матеріали та виконані роботи дається гарантія 12 років, протягом якого замовникам надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Гідроізоляційний матеріал, який пропонує покупцям компанія «Ізолфа Трейд», сертифікований, про що свідчать представлені сертифікати якості, видані сертифікаційною організацією Lloyd's стандартів ISO 9001 та ISO 14001.

Використовуйте високоякісну гідроізоляційну мембрану FATRAFOL, яка впродовж багатьох років є незмінно популярною в Україні завдяки кращому співвідношенню «ціна/якість»!

Наші контакти
Група компаній "Izolfa"

ТзОВ «Ізолфа Трейд»

43026 Україна, м. Луцьк, вул. Рівненська 145

Продаж ПВХ мембран Fatrafol:

Тел./факс +38 0332 78 49 54

моб. +38 066 083 08 48

моб. +38 050 378 36 30

E-mail: izolfa.rk@gmail.com

Натискаючи кнопку "Надіслати" ви погоджуєтесь з Умовами та Положеннями, а також нашою політикою конфіденційності.
Made on
Tilda